İstediğim Tüm Saç Modellerine Merhaba

Kepçe-kulak-estetiği-Manşet

Ana Sayfa » Blog » İstediğim Tüm Saç Modellerine Merhaba

Önceden yapamadığım tüm saç modellerini acısını çıkarır gibi deniyorum.

Bir anlık deli cesareti diyelim benim kepçe kulak ameliyatı kararıma. Anlık bir karar nasıl da hayatımın en önemli kararlarından biri haline geliverdi inanın bir fikrim yok.

Süsüme püsüme oldukça düşkünüm. Moda okuyorum zaten, her trendi yakından takip etmeye bayılıyorum. Tabi o zamanlar saçım için pek de aynı şey söylenemezdi orası ayrı.

5dk İçinde Fiyat Al

İnstagramda birçok takipçim var mesleğimden ötürü, moda hakkında birçok yazım var, tavsiyem var. Fakat saçlarım oldum olası upuzun ve kabarık. Bu durum sevdiğim için olsa sıkıntı olmaz tabi, ama benimki adeta zorunluluk.

O anten kulaklar düz saçla bile kamufle edilemiyor. Uçları hemen çıkıveriyor.  Zaten ilgim olan güzellik dünyası bu konuda beni geriye atıyordu.

Ah nasıl içim gidiyor o arkadan toplanan sımsıkı saçlara, kulak arkası yapılan saçlara.

Sonra o müthiş moda çıktı ama karşıma, saçları yandan kazıtma. Allahım Demet Evgar izlerken, gözlerimi alamıyorum üzerinden. Ama ben daha saçlarımı toplamış değilim, kazıtmak nerde ben nerde.

Şimdilerde bunu sizinle paylaşırken utanıyor olsam bile o zamanlar başladım internetten kepçe kulak için saç kesim modelleri, kepçe kulak nasıl saç toplar gibi sonuçsuz aramalara.

Sonuçsuz diyorum, çünkü bunları zaten çok önceden de aratmıştım. Baktım böyle olmayacak aldım bir doktor randevusu. O kadar çabuk ikna oldum ki ben bile şaşırdım.

Ameliyat denildiğinde hepimizin gözü bir korkar şimdi, belki bunca yıl kepçe kulak sorunumun üzerine düşmeme sebebim de içten içe ameliyata olan korkumdu.

Lokal anestezi altında yaklaşık bir saat süren bir işlem geçirdim. Doktorum o kadar tatlıydı ki operasyon sırasında dahi benim içimi oldukça rahatlatıyordu.

 Kepçe kulak ameliyatı iyileşme süreci

Ameliyat sonrası kanamasız geçti. Çok az bir ağrı yaşadım ki o da ağrı kesiciler sayesinde hemen dindi. Ertesi gün sosyal hayatıma geri dönebildim. Dikiş alımı zaten gerektirmeyen bir operasyon.

Ameliyat gibi göz korkutan soğuk bir kelimenin ardından benim yaşadıklarım oldukça basit geliyordu.

Aynadaki görüntümü gördüğüm ilk an mükemmel ve benim için asla unutulmayacak kadar değişikti. Sanki tüm yüzüm estetik ameliyattan geçmiş gibiydi, kendime o denli yeni geliyordum.

Ve tabi saçlarımın yanlarını kazıttım. Sonrasında saçımda çok değişiklikler yaptım, hepsini yazsam ohoo. Yılların acısını çıkarttım diyelim kısacası