Gizlemeye Çalışmak Boşa Uğraş

Kepçe-kulak-estetiği-Manşet

Ana Sayfa » Blog » Gizlemeye Çalışmak Boşa Uğraş

Bir de kadınların erkeklere oranla kepçe kulaklarını daha iyi gizleyebildiklerini söylerler. Düpedüz yalan… Ya da benim kulaklar hatta pardon ona kulak denmez olsa olsa radar denir. O kadar kepçeydi ki, açık saçımda dahi kenarlardan fırladığından gizlemek nasip olamadı. Gizlemeye Çalışmak Boşa Uğraş

Eğer Kepçe Kulak Ameliyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız, linke tıklayınız.


Hiç hafızanızdan bir dönemi tamamen silip atmak istemiş miydiniz?

Kepçe kulak ameliyatı olmadan önceki dönemimi silebilsem fena olmaz. O travmayı atlatmam oldukça uzun sürdü.

İnsan küçüklük fotoğraflarına bakmak istemez mi? Ya da alt tarafı kulak deyip geçtiğimiz bir organ bir insanın hayatında bu kadar yer edinebilir mi? Benimle aynı dertte olanlar sadece beni anlayabilir.

Şu instagramda yeni akım çıktı ya hani insanlar on yıl önceki fotoğraflarını paylaşıyorlar.
Baktım insanlar evrimden falan bahsediyorlar, dedim paylaş kızım da asıl evrim neymiş görsünler. Aldığım mesajların haddi hesabı yok.

Biraz da beni bu yazıyı yazmaya teşvik eden de o mesajlar oldu aslında. Kendi içimde bakmaya bile tahammül edemediğim o fotoğrafı paylaşım ve ardından benim gibi olan birçok insan karşılaştım. Umarım bu onlar için de bir adım olur.

Lafım özellikle çocuklarda 

Kepçe kulak sorunundan muzdarip olanlara. Çünkü bilinenin aksine kepçe kulak büyüdükçe düzelir mi sorusunun cevabı malesef ki hayır. Düzelmiyor, aksine o dönemi çocuklarınıza zehir ediyor. Benimkini etti, oradan biliyorum.

Küçük yaştaki çocuklar, akıllarına ilk gelenleri söylerler ve sonunda karşısındakinin psikolojisinin ne duruma düşeceğini bilmezler. Bu sebeple takılan bir sürü lakap olabilir, ve sonucunda özgüvensiz bireyler meydana gelebilir.

Sizlere daha fazla ne söylemem gerekir bilmiyorum, sadece geç olmadan kepçe kulak ameliyatı olmanızı öneririm. Çünkü bu kendine kendine geçebilecek bir rahatsızlık değil.

Bu operasyonu geçirmeden önce kepçe kulak geçici çözümler adı altında ya da kepçe kulak ekşi sözlük başlıklarındaki her şeyi okudum ve denedim. Bana zaman kaybından başka hiçbir geri dönüş sağlamadı, bir de hayal kırıklığı tabi.

Oldukça kolay geçen bu operasyonu ertelemeniz için hiçbir sebep yok. Gidin o ameliyatı olun ve kendinizi sevmeye başlayın.