Değişik Görüntüsüyle Tüm İlgiyi Üzerinde Topluyordu

Kepçe-kulak-estetiği-Manşet

Ana Sayfa » Blog » Değişik Görüntüsüyle Tüm İlgiyi Üzerinde Topluyordu

Değişik görüntüsüyle tüm ilgiyi üzerinde topluyordu, herkesin kulağıma bakması da beni oldukça rahatsız ediyordu.

Benim kulağımla ilgili sorunum, büyük kulak memesi idi. Aslında kulağım gayet normal oranlarda, küçük ve muntazam bir görüntüye sahipti.  Ama o bütün o görüntüyü bozan bir kusurum vardı işte. O kadar büyüktü ki katlanmış bir şekilde duruyordu. O buruşuk görüntüsü kadar beni hayatta rahatsız eden şey çok azdır.

Saçlarımı Hep Kısa Kullanırdım ki Saç Toplama Hevesim Olmasın

Saçlarım açıkken hiçbir sıkıntı yoktu evet, sonuçta bu kepçe kulak sorunu değildi. Ama saçlarımı sakın toplamaya kalkmayayım, işte o zaman işler değişiyordu. Ne kadar süre saçlarınızı açık tutabilirsiniz ki? Bunun yazı da var sıcağı da.

Kulak memesi küçültme ameliyatı yaptırdıktan sonra nasıl mutlu oldum sizlere anlatamam.

Ben de he bu sorunla boğuşan birey gibi küçük yaşlardan beri bu sıkıntıyı çekiyorum. 18 yaşından önce bu ameliyatın yapılması doğru olmuyormuş sebebi ise kulak memesinin ergenlik çağından sonra tam olarak yerine oturuyor olmasıymış.

18 yaşından önce belki düzelir diye bir ümit neler denemedim neler.

Kulak memesi küçültme egzersizleri, kulak memesi düzeltme, kulak memesi nasıl küçülür adı altında ki tüm başlıklara hakim olmuştum. Tahmin ettiğiniz gibi bunlar boşa uğraştan başka bir şey değiller. Bir de sonunda hayal kırıklığı tabi…

Hele bir kadın için en önemli aksesuarlardan biri olan küpe takamayışım… Ergenlik dönemindeyim, tam dişi olduğumu anlıyorum, süsüme püsüme özen göstermek istiyorum ama nerde…

  1. yaşıma bastığımda, aklıma ilk gelen artık reşit olduğum değil de kulak memesi küçültme operasyonu geçirmeye hazır oluşumdu. Ailem zaten bu sıkıntımı biliyordu, kendimi iyi hissetmem için her şeyi yaparlardı.

Benim gibi kulak memesi küçültme ameliyatı geçirecekler için operasyondan biraz bahsedeyim. Öncelikle ameliyat deyip asla gözünüz korkmasın.

Yaklaşık 45 dakika süren, sadece kulak memesinin uyuşturulmasıyla gerçekleşen bir işlemdi bu. Doktor işlem boyunca benimle konuştu ve oldukça rahatlamama sebep oldu. Kulağıma oranla kulak mememin boyunu belirledi ve çizdi. Sonra da çizdiği yerden kesi atarak işlemimi tamamlamış oldu.

Bu kadar kısa süren, ağrısız acısız bir işlemden kaçıp da büyük kulak memesine kaderiniz muamelesi yapmanıza hiç gerek yok. Size tavsiyem zaman kaybetmeyin, çözüme ulaşın.